LBA komunikacijos vadove tapo Valerija Lebedeva

Šiandien, rugsėjo 3 d., komunikacijos vadovės pareigų Lietuvos bankų asociacijoje (LBA) imasi Valerija Lebedeva.

Pastaruosius 3,5 metų V. Lebedeva dirbo bendrovės „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamente.

Profesinį kelią pradėjo gimtojoje Klaipėdoje, kur baigė bakalauro bei magistro studijas ir ilgą laiką dirbo dienraščio „Vakarų ekspresas“ reportere bei teminių priedų sudarytoja. Šią patirtį papildė veikla kultūros ir kūrybinių industrijų organizacijose, laisvai samdomos žurnalistės, o vėliau – ir komunikacijos specialistės bei projektų koordinatorės darbas.

„Galimybė tapti profesionalios ir vieningos LBA komandos dalimi bei drauge tobulėti, plėtojant Lietuvos bankininkystės sektoriaus komunikaciją ir visų suinteresuotųjų šalių bendradarbiavimą, man yra įdomus ir įkvepiantis iššūkis“, – sakė V. Lebedeva.

Nuo 1991 metų veikianti LBA yra ne pelno siekianti organizacija, atstovaujanti Lietuvos bankų ir finansų sektoriui nacionaliniu bei tarptautiniu lygiu. Tarp prioritetinių asociacijos užduočių – dialogo tarp bankų, visuomenės ir priežiūros institucijų skatinimas bei finansinio raštingumo propagavimas.

Šiuo metu LBA vienija „Citadele“, „Danske Bank A/S“ Lietuvos filialą, „Luminor“, Medicinos banką, „OP Corporate Bank“ plc Lietuvos filialą, SEB, „Swedbank“, Šiaulių banką bei Lietuvos centrinę kredito uniją ir 2 asocijuotus narius: „UniCredit Leasing“ Lietuvos filialą bei kredito biurą „Creditinfo“. Asociacijai vadovauja Mantas Zalatorius.

LBA yra Europos bankų federacijos, Europos lizingo bendrovių asociacijų federacijos „Leasereurope“ bei Europos pinigų rinkos instituto narė.