Ūkio banko lizingas veikia stabiliai

 

Ūkio banko veiklos sustabdymas sukėlė sumaištį šalies finansų rinkoje ir privertė sunerimti gyventojus. Jiems abejonių kilo dėl panašiu pavadinimu veikiančios ir Ūkio bankui priklausančios dukterinės įmonės Ūkio banko lizingas veiklos tęstinumo.

Ūkio banko veiklos sustabdymas nepaliečia „Ūkio banko lizingo" veiklos tęstinumo, nes jos yra dvi atskiros finansinės institucijos ir veikia savarankiškai. Mūsų žiniomis, lizingo bendrovė neturi finansinių problemų, jos įsipareigojimai klientams, verslo partneriams vykdomi, gyventojams ir toliau įprasta tvarka teikiamos paslaugos", - teigia Lietuvos bankų asociacijos prezidentas Stasys Kropas.

Pasak jo, įmonės klientai neturėtų jaudintis dėl šiuo metu galiojančių sutarčių ir šiomis dienomis sumokėtų lizingo įmokų. Banko krizė nedaro jokios įtakos ir naujai sudaromoms pirkimo išsimokėtinai sutartims. Visi norintys ir toliau gali naudotis Ūkio banko lizingo paslaugomis - pirkti prekes išsimokėtinai tiek prekybos vietose, tiek internetu ar gauti vartojimo kreditą.

Visi klientai eilines įmokas pagal vartojimo kredito, išperkamosios nuomos ir mokėjimo kortelių su kredito limitu sutartis mokėti gali į Ūkio banko lizingo sąskaitas, esančias kituose šalies bankuose: Swedbank, SEB, DNB, šiaulių ir Danske. Taip pat įmokos priimamos ir Lietuvos pašto skyriuose, Lietuvos spaudos kioskuose, R-KIOSK parduotuvėse, prekybos centruose „Maxima", „Perlo" terminaluose.

Išsami informacija apie Ūkio banko lizingą - įmonės puslapyje http://www.ubl.lt/.