Diskutuos dėl šalies ekonomikos perspektyvų

šių metų gegužės 19 d. konferencijoje „Strategijos pokrizinei Lietuvai“ šalies svarbiausių institucijų vadovai, ekonomistai ir politikai aptars šalies ūkio atsigavimui bei tvariam augimui būtinas prielaidas ir veiksmus. 

Tarptautinio valiutos fondo misijos Lietuvoje vadovė Katriona Purfyld (Catriona Purfield) apžvelgs pagrindines 2009 m. krizės pamokas. Pagrindinį pranešimą apie dabartinę ekonominę ir finansinę šalies padėtį ir perspektyvas skaitys Lietuvos banko pirmininkas Reinoldijus šarkinas. Lietuvos viešųjų finansų ateitį bei verslo aplinkos sąlygas aptars LR ministrai. 

Konferencijoje taip pat bus panagrinėta kaip atskiri ūkio sektoriai prisitaiko prie pokrizinės situacijos, aptartas Lietuvos pramonės konkurencingumas, struktūrinių reformų eiga. 

Apvalaus stalo diskusijoje dalyvausiantys ekspertai ir pagrindinių politinių partijų vadovai svarstys euro įvedimo perspektyvas.

„Verslo organizacijoms ir visiems besidomintiems ekonomikos perspektyvomis tai bus gera proga pasitikrinti savo verslo sektoriaus perspektyvas, įmonės strategijas ir planus“, - sako Lietuvos verslo konfederacija/ICC Lietuva.

Konferenciją-konsultaciją dėl makroekonomikos perspektyvų organizuoja Lietuvos verslo konfederacija/ICC Lietuva, Lietuvos bankų asociacija ir Vilniaus Universiteto tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas.