"Euromoney" SEB banką išrinko geriausiu nekilnojamojo turto projektų finansuotoju Lietuvoje

Įtakingas kapitalo ir finansų rinkų leidinys „Euromoney“ SEB banką šiemet pripažino geriausiu nekilnojamojo turto (NT) projektų finansuotoju Lietuvoje. Visa SEB grupė įvardinta kaip geriausia NT projektų finansuotoja šiaurės ir Baltijos šalių regionuose, taip pat švedijoje ir Suomijoje.

„Mums didelė garbė būti taip įvertintiems ypač dabar, kai nekilnojamojo turto ir finansų rinkos  išgyvena ne pačius geriausius laikus. šis apdovanojimas rodo, kad, nepaisydami sunkumų, mes sugebėjome rasti būdų, kaip stiprinti ryšius su savo klientais ir siūlyti jiems palankius sprendimus“, ― sakė SEB banko prezidento pavaduotojas ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Aivaras Čičelis. Pasak jo, šis apdovanojimas dar svarbus ir todėl, kad jis teikiamas apklausus klientus, konkurentus, atsižvelgus į tarptautinių nekilnojamojo turto rinkos ekspertų nuomonę.

„Euromoney“ apdovanojimai skelbiami atlikus skirtingų regionų ir atskirų šalių nekilnojamojo turto rinkos tyrimus. Taip renkama informacija, kuris bankas per paskutinius 12 mėnesių pateikė geriausius NT finansavimo pasiūlymus. Apklausose dalyvauja investuotojai, rinkos ekspertai, NT projektų vystytojai ir vartotojai, perkantys būstą savo reikmėms.